Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS APC RACKMOUNTABLE 1500VA

Număr anunț
DA21855238
Autoritate contractantă
Orasul Deta (CUI RO2503378)
Furnizor / câștigător
NWO GROUP SRL (CUI RO15812669)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.647 RON
Valoare atribuită
2.647 RON
Data publicării
26.11.2018 11:55
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.647 RON

din 2.647 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.