Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIMM ZEPPELIN DDR3/1333 2GB (life time,dual channel) "ZE-DDR3-2G1333-b"

Număr anunț
DA21898877
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Statistica Iasi (CUI 4540151)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.188,46 RON
Valoare atribuită
4.188,46 RON
Data publicării
29.11.2018 09:41
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.188,46 RON

din 4.188,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.