Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TABLOU ELECTRIC E-BOX 2D M/T, 12A, 230-400 V50-60 V/HZ (pt. 2 pompe mon. sau trif.
- Număr anunț
- DA21569581
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.882,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.882,36 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 13:00
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.882,36 RON
din 1.882,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro