Ofertă acceptată Cumpărare directă

UIC ST 18P ER D2 FISA 18 CONTACTE (CANTITATE MINIMA DE COMANDA 20 BUC)

Număr anunț
DA21568765
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI RO16571917)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.877,80 RON
Valoare atribuită
4.877,80 RON
Data publicării
25.10.2018 12:31
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.877,80 RON

din 4.877,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.