Ofertă refuzată Cumpărare directă

BOCANCI PIELE BOVINA

Număr anunț
DA21809006
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
MEGAINVEST PRODSERV SRL (CUI 25414164)
Cod CPV
18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare finală
1.200 RON
Data publicării
21.11.2018 10:01
Data finalizării
29.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.