Ofertă acceptată Cumpărare directă

rola fir cositor rotund

Număr anunț
DA21566219
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
ACTIV SYSTEM TOOLS SRL (CUI RO15829636)
Cod CPV
16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192 RON
Valoare atribuită
192 RON
Data publicării
25.10.2018 10:56
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192 RON

din 192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.