Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spalator de aer, purificator si umidificator Clean Air Optima CA807

Număr anunț
DA21564804
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE ORGANICA SI SUPRAMOLECULARA "COSTIN D. NENITESCU (CUI 4221071)
Furnizor / câștigător
ALT ALECO GROUP SRL (CUI RO18701703)
Cod CPV
42113161-0 · Deumidificatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.595,79 RON
Valoare atribuită
1.595,79 RON
Data publicării
25.10.2018 10:05
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.595,79 RON

din 1.595,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.