Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet furnituri de birou conform anunt 1042659
- Număr anunț
- DA21563692
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
- Cod CPV
- 39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 615,08 RON
- Valoare atribuită
- 615,08 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 09:18
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
615,08 RON
din 615,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro