Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII

Număr anunț
DA21899132
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RAREȘ (CUI 3860336)
Furnizor / câștigător
MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83,14 RON
Valoare atribuită
83,14 RON
Data publicării
29.11.2018 09:49
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83,14 RON

din 83,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.