Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse pentru dezinfectia microaeroflorei
- Număr anunț
- DA21562103
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED IMPEX SRL (CUI RO25115790)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.385 RON
- Valoare atribuită
- 19.385 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 17:39
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.385 RON
din 19.385 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro