Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hârtie ECG (Z-fold, 210*140mm*144P) - SE1201

Număr anunț
DA21897582
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
PRO CARDIA SRL (CUI RO2527350)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650 RON
Valoare atribuită
650 RON
Data publicării
29.11.2018 08:56
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

650 RON

din 650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.