Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set of 3 apertures, 500 microni

Număr anunț
DA21895838
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
Cod CPV
38519000-6 · Diverse componente pentru microscoape (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.531,60 RON
Valoare atribuită
1.531,60 RON
Data publicării
28.11.2018 16:43
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.531,60 RON

din 1.531,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.