Ofertă acceptată
Cumpărare directă
chit ambreiaj tractor Belarus 1025
- Număr anunț
- DA21560863
- Autoritate contractantă
- COMUNA IVESTI (PRIMARIA COMUNEI IVESTI) (CUI 3601986)
- Furnizor / câștigător
- TEHAGROPIESE SRL (CUI RO34474858)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,50 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 15:19
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 15:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260,50 RON
din 1.260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro