Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SGA AB PIESE PENTRU UTILAJE FORESTIERE
- Număr anunț
- DA21558950
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
- Cod CPV
- 16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.739,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.739,13 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 14:09
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.739,13 RON
din 1.739,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro