Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUNGA EXTRACTIE ORGANE 800 ML
- Număr anunț
- DA21558865
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI RO13878004)
- Cod CPV
- 33162100-4 · Dispozitive pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.100 RON
- Valoare atribuită
- 8.100 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 14:06
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.100 RON
din 8.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro