Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instrument de taiere si coagulare pentru chirurgie deschisa tip pistol,lungime 18 cm
- Număr anunț
- DA21555319
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.008 RON
- Valoare atribuită
- 9.008 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 11:57
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.008 RON
din 9.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro