Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LINER SCHNEIDER Xpress - 0,8mm
- Număr anunț
- DA21902323
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI RO8122852)
- Cod CPV
- 30192123-9 · Carioca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63,30 RON
- Valoare atribuită
- 63,30 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 11:23
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63,30 RON
din 63,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro