Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare sisteme preparare apa calda menajera
- Număr anunț
- DA21548625
- Autoritate contractantă
- Directia de administrare a Fondului Locativ Sector 6 (CUI 26479633)
- Furnizor / câștigător
- MIDIAN COMEXIM S.R.L. (CUI RO4072468)
- Cod CPV
- 42161000-5 · Boilere de apa calda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.490 RON
- Valoare atribuită
- 14.490 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 15:47
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.490 RON
din 14.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro