Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STUT ZINCAT TIP MM, FILETAT LA AMBELE CAPETE 2" L=300MM
- Număr anunț
- DA21547662
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI RO3503538)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44167100-9 · Racorduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150,40 RON
- Valoare atribuită
- 150,40 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 15:04
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
150,40 RON
din 150,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro