Ofertă acceptată Cumpărare directă

VENTILOCONVECTOR DE PARDOS DE PARDOSEALA MIDEA, ASPIRATIE FRONTALA, SISTEM 2 TEVI, MKF4, 3.27/7.22KW

Număr anunț
DA23151819
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA AJUDETULUI GALATI (CUI 11314530)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
42512000-8 · Instalatii de climatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.184,88 RON
Valoare atribuită
2.184,88 RON
Data publicării
28.05.2019 13:26
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.184,88 RON

din 2.184,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.