Ofertă acceptată Cumpărare directă

Grup Islanda 06 - 12 octombrie 2019

Număr anunț
DA23150441
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 38 DIMITRIE CANTEMIR CONSTANTA (CUI 29443774)
Furnizor / câștigător
MILLENNIUM TOUR CORPORATE MANAGEMENT S.R.L. (CUI RO38486626)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.448 RON
Valoare atribuită
19.448 RON
Data publicării
28.05.2019 12:34
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.448 RON

din 19.448 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.