Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAMPLARIE PVC CU GEAM TERMOPAN

Număr anunț
DA23150320
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
Furnizor / câștigător
STAR STYLE SRL (CUI RO16805406)
Cod CPV
45421132-8 · Instalare de ferestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.184,87 RON
Valoare atribuită
22.184,87 RON
Data publicării
28.05.2019 12:29
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.184,87 RON

din 22.184,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.