Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pantofi sport volei dama +Genunchiere

Număr anunț
DA21554221
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL GLORIA BUZAU (CUI 38078481)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI RO25068338)
Cod CPV
18820000-3 · Incaltaminte pentru sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.574,84 RON
Valoare atribuită
6.574,84 RON
Data publicării
24.10.2018 11:21
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.574,84 RON

din 6.574,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.