Ofertă acceptată Cumpărare directă

DAS GIURGIU FISE MAGAZIE, BON DE CONSUM, DOC CUMULATIV A3, REGISTRE

Număr anunț
DA23148983
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA GIURGIU (CUI 5182167)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62,12 RON
Valoare atribuită
62,12 RON
Data publicării
28.05.2019 11:48
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62,12 RON

din 62,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.