Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese consumabile pentru motofierastraie
- Număr anunț
- DA23146255
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI RO32521937)
- Furnizor / câștigător
- DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI RO35341558)
- Cod CPV
- 42675100-9 · Piese pentru ferastraie cu lant (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 569,74 RON
- Valoare atribuită
- 569,74 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 10:15
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
569,74 RON
din 569,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro