Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLEANIS Punga pentru plosca,

Număr anunț
DA23142601
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
42968200-1 · Distribuitoare de articole de igiena (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.056 RON
Valoare atribuită
1.056 RON
Data publicării
27.05.2019 15:48
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.056 RON

din 1.056 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.