Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIX CU CAPAC BIC ROUND STICK - ALBASTRU

Număr anunț
DA21565321
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19 RON
Valoare atribuită
19 RON
Data publicării
25.10.2018 10:25
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19 RON

din 19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.