Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie Capsator

Număr anunț
DA21564968
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
GXC OFFICE S.R.L. (CUI RO25462757)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41 RON
Valoare finală
76,50 RON
Data publicării
25.10.2018 10:12
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.