Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE

Număr anunț
DA21558598
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv - Piatra Neamt (CUI 2613249)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.070,41 RON
Valoare atribuită
1.070,41 RON
Data publicării
24.10.2018 13:57
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.070,41 RON

din 1.070,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.