Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE CURATAT CARTOFI CU 1 DISC

Număr anunț
DA21902325
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SANPETRU (CUI 15681393)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
Cod CPV
39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.173,43 RON
Valoare atribuită
5.173,43 RON
Data publicării
29.11.2018 11:23
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.173,43 RON

din 5.173,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.