Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROMOVARE UNU TV la Ev. Conferinta Jertfa Unirii nastre - Dan Puric.

Număr anunț
DA21901232
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL "DRAGAN MUNTEAN" DEVA (CUI 4374814)
Furnizor / câștigător
MEDIA ZONE UNU HD SRL (CUI 26627535)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
29.11.2018 10:51
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.