Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitorul Oficial editare editorial pentru Primaria Sandra 800 buc/luna
- Număr anunț
- DA21895236
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANDRA TIMIS (CUI 16513770)
- Furnizor / câștigător
- SYLGRINE PRESS SRL (CUI 35927744)
- Cod CPV
- 22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.952 RON
- Valoare atribuită
- 17.952 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 15:52
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.952 RON
din 17.952 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro