Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BOSCH - GSR 180-LI - MASINA DE GAURIT SI INSURUBAT CU 2 ACUMULATORI, LI-ION, 18 V SI 1.5 AH, 54 NM
- Număr anunț
- DA21895161
- Autoritate contractantă
- ORASUL FLAMANZI (CUI 3372173)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 619,80 RON
- Valoare atribuită
- 619,80 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 15:48
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 08:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
619,80 RON
din 619,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro