Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,1% sub estimat

HARTIE COPIATOR A4 80gr PERFORMER XEROX

Număr anunț
DA21560197
Autoritate contractantă
Comuna Cojocna (Consiliul Local Cojocna) (CUI 5022204)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,50 RON
Valoare atribuită
575 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
24.10.2018 14:53
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

575 RON

din 587,50 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 12,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.