Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII VULCANIZARE AUTO( SCHIMB ANVELOPE VARA-IARNA + ECHILIBRAT+PLUMBI- 5 AUTOTURISME)+SOLUTIE P.

Număr anunț
DA21893426
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA -TULCEA (CUI 9802830)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
819,38 RON
Valoare atribuită
819,38 RON
Data publicării
28.11.2018 14:50
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

819,38 RON

din 819,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.