Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb centrala termica
- Număr anunț
- DA21886778
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO-SOCIALA RADUCANENI (CUI 16038486)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 42122000-0 · Pompe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448,57 RON
- Valoare atribuită
- 448,57 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 11:45
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
448,57 RON
din 448,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro