Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plachete gravate

Număr anunț
DA21872417
Autoritate contractantă
Comuna Cosna (CUI 15971184)
Furnizor / câștigător
LOOKART S.R.L. (CUI RO15592814)
Cod CPV
79822200-4 · Servicii de fotogravura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,29 RON
Valoare atribuită
214,29 RON
Data publicării
27.11.2018 12:11
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214,29 RON

din 214,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.