Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oglinda Alucobond- cu rama metalica 300 x 80
- Număr anunț
- DA21562249
- Autoritate contractantă
- Teatrul Mic (CUI 4267036)
- Furnizor / câștigător
- LOGISTIC CONFERENCE SRL (CUI RO13465440)
- Cod CPV
- 38622000-1 · Oglinzi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 20:17
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.600 RON
din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro