Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ENAP(R) 1.25mg/ml SOL. INJ. / PERF. / ENALAPRILUM
- Număr anunț
- DA21560953
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33622200-8 · Antihipertensive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189,60 RON
- Valoare atribuită
- 189,60 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 15:23
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
189,60 RON
din 189,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro