Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hidrocortizon hemisuc.25mg/5ml sol.inj*5f*1ml sol.A+5f*4ml sol.B ZNT (HYDROCORTISONUM)-185132474
- Număr anunț
- DA21553562
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN HUNEDOARA (CUI 7571411)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.490 RON
- Valoare atribuită
- 1.490 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 10:58
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.490 RON
din 1.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro