Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii pod in sat Prihodiste-pe Vale
- Număr anunț
- DA21900691
- Autoritate contractantă
- COMUNA VATA DE JOS (CUI 4521389)
- Furnizor / câștigător
- SUN ENERGY INTENSIVE SRL (CUI 36308908)
- Cod CPV
- 45221119-9 · Lucrari de constructii de renovari de poduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.500 RON
- Valoare atribuită
- 38.500 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 10:35
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.500 RON
din 38.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro