Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti tiparite

Număr anunț
DA21895358
Autoritate contractantă
Muzeul National al Carpatilor Rasariteni (CUI 10272223)
Furnizor / câștigător
IST ULTRA SRL (CUI RO16813298)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.940,95 RON
Valoare atribuită
1.940,95 RON
Data publicării
28.11.2018 15:57
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 07:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.940,95 RON

din 1.940,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.