Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de construcție a obiectivului ”Amenajare Parcul Eroilor - Monumentul Eroilor”

Număr anunț
DA21524908
Autoritate contractantă
COMUNA GROSI (PRIMARIA GROSI) (CUI 3627722)
Furnizor / câștigător
PRODCOMPLEX SRL (CUI RO18367345)
Cod CPV
45220000-5 · Lucrari de inginerie si de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92.740 RON
Valoare atribuită
450.200 RON
Data publicării
22.10.2018 09:33
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

450.200 RON

din 92.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.