Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALCOOL METILIC ABSOLUT PENTRU ANALIZA / METANOL ABSOLUT pa conc. 99.8 %
- Număr anunț
- DA21566141
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 24322210-2 · Metanol (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15 RON
- Valoare atribuită
- 15 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 10:54
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15 RON
din 15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro