Ofertă acceptată Cumpărare directă

ansamblu pompare

Număr anunț
DA21562266
Autoritate contractantă
Comuna Blajani (CUI 3724504)
Furnizor / câștigător
R22553095 ELETOPFAUR
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.172,27 RON
Valoare atribuită
6.172,27 RON
Data publicării
24.10.2018 21:19
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 20:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.172,27 RON

din 6.172,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.