Ofertă refuzată Cumpărare directă

SE Brasov - Conexiuni si elemente de contact PT4-PT5

Număr anunț
DA21885877
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Furnizor / câștigător
ELECTROMATIC-SYSTEMS SRL (CUI RO11808681)
Cod CPV
31224000-2 · Conexiuni si elemente de contact (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
996,90 RON
Valoare finală
996,90 RON
Data publicării
28.11.2018 11:21
Data finalizării
29.11.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.