Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAIET A4 80 FILE

Număr anunț
DA21885932
Autoritate contractantă
COMUNA VADASTRA (CUI 5139841)
Furnizor / câștigător
ADIVA IMPEX SRL (CUI RO8273847)
Cod CPV
22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.815,79 RON
Valoare atribuită
1.815,79 RON
Data publicării
28.11.2018 11:22
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.815,79 RON

din 1.815,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.