Ofertă acceptată Cumpărare directă

Derulator 15 m

Număr anunț
DA21571458
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI RO19134950)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,66 RON
Valoare atribuită
138,66 RON
Data publicării
25.10.2018 14:12
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,66 RON

din 138,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.