Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare faza SF CONSTRUIRE GRADINITA CU 3 GRUPE IN LOCALITATEA BLAJEL, COMUNA BLAJEL

Număr anunț
DA21571305
Autoritate contractantă
COMUNA BLAJEL (PRIMARIA COMUNEI BLAJEL) (CUI 4241168)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI RO13261261)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.500 RON
Valoare atribuită
20.500 RON
Data publicării
25.10.2018 14:05
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.500 RON

din 20.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.