Ofertă acceptată Cumpărare directă

CART999 CT12 ++ 5L Lichid racire concentrat tip G12++ 5 Litri

Număr anunț
DA21568752
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Constantin Brancoveanu" Baciu (CUI 18006430)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54,67 RON
Valoare atribuită
54,67 RON
Data publicării
25.10.2018 12:30
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54,67 RON

din 54,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.